dr. sc. Robert Buljubašić dr.med.

dr. sc. Robert Buljubašić, dr. med

Specijalist opće kirurgije, subspecijalist traumatologije i ortopedije.

Robert Buljubašić rođen je 19. svibnja 1975. u Splitu. Nakon završene Prirodoslovno-matematičke gimnazije u Splitu studirao je na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci, na kojem je diplomirao 2001. godine i stekao naziv doktora medicine.

Nakon odsluženog vojnog roka i odrađenog pripravničkog staža radio je u raznim krajevima Hrvatske, kao liječnik u Hitnoj pomoći (UHMP), zatim u ambulantama obiteljske medicine te u pedijatrijskim ambulantama unutar primarne zdravstvene zaštite.

Od 2005. do 2010. specijalizirao je opću kirurgiju na Klinici za kirurgiju Kliničke bolnice Dubrava, te je stekao zvanje specijalista opće kirurgije.

Od 2012. do 2015. obavljao je subspecijalizaciju, prema programu MZRH-a, te je stekao zvanje subspecijalista traumatologije.

Sukladno smjernicama EU-a, dodatno se usavršavao u skladu s programom MZRH-a te je 2016. postao specijalist opće kirurgije i ortopedije, subspecijalist traumatolog.
Sudjelovao je na mnogobrojnim stručnim edukacijama u zemlji i inozemstvu te aktivno i svakodnevno sudjeluje u praktičnoj nastavi studenata, specijalizanata i subspecijalizanata.

Godine 2017. Udruga pacijenata izabrala ga je za najdoktora Hrvatske u toj godini.

Godine 2020. završio je postdiplomski studij na PMF-u Sveučilišta u Zagrebu te je stekao titulu doktora znanosti.

NAŠ TIM LIJEČNIKA

Okupljamo stručnjake iz različitih područja kako bismo pružili cjelovitu njegu svim našim pacijentima.

dr. sc. Robert Buljubašić, dr. med

Specijalist opće kirurgije, subspecijalist traumatologije i ortopedije.

doc. dr. sc. Krešimir Martić, dr. med.

Specijalist opće kirurgije, subspecijalist plastične i rekonstruktivne kirurgije.

Petar Pekić, dr. med.

Specijalist interne medicine, subspecijalist kardiologije.

.

Ivana Šeketa Kolarević, dr. med.

Specijalist dermatologije i venerologije.

Pave Markoš, dr. med.

Specijalist interne medicine, subspecijalist gastroenterologije i hepatologije.

Ivana Šeketa Kolarević, dr. med.

Specijalist dermatologije i venerologije.

Andrea Radančević Šabarić, dr. med.

Specijalist radiologije.