Dan bolesnika

Objavljeno: 11. 02. 2021.
U Poliklinici HELP vjerujemo kako je osim stručne zdravstvene pomoći osobito važan individualan, ljudski pristup i emocionalna podrška oboljelima. Upravo zato misija našeg rada je pružiti vrhunske zdravstvene usluge uz individualni pristup, razgovor, podršku, poštovanje prava svakog našeg pacijenta i naravno – osmijeh.
Obilježavanjem ovogodišnjeg Dana bolesnika želimo zahvaliti svim zdravstvenim i nezdravstvenim djelatnicima, a posebno onima iz našeg tima Poliklinike HELP koji svojim svakodnevnim radom i zalaganjem za bolesnike, pridonose zdravlju svakog pacijenta.
Kvalitetna zdravstvena skrb uz izvrsne stručnjake, vrhunsku opremu, pristupačnost osoblja i maksimalno poštovanje pacijenata očekuje vas u Poliklinici HELP.
📆Dogovorite svoj termin brzo i jednostavno
📧 Online dogovor termina -> poliklinika-help.hr/kontakt/
📞Nazovite 01 6146 387 ili 091 120 0730